Dhoma Dyshe

Dhoma dyshe është zbukuruar në një mënyrë tradicionale dhe përmban 2 krevatë tek, TV satelitor, një gardërobë dhe një tavolinë. Banjo private ofron dush, tharëse flokësh dhe tualetin falas.

null

Ajer i Kondicionuar

null

Pamja e qytetit

null

Izolues Zhurme

null

TV me ekran të sheshtë

null

WiFi Falas

null

Dush

73280358