Apartament me Dy Dhoma Gjumi

Ky apartament përmban

  • Dhoma gjumi 1: 1 krevat dopio i madh
  • Dhoma gjumi 2: 3 krevatë tek,

ajer te kondicionuar, TV satelitor dhe izolues zhurme.

null

Ajer i Kondicionuar

null

Pamja e qytetit

null

Izolues Zhurme

null

TV me ekran të sheshtë

null

WiFi Falas

null

Dush

73280428